Crackdown 3 Çıkış Tarihi Ertelendi!

Fahri Gün 09 Haz 2018 Genel 335  0

Oyuncuların merakla beklediği oyunlardan biri olan Crackdown 3’ün çıkış tarihinin ertelendiği ortaya çıktı. Bilgi Microsoft tarafından doğrulandı. İşte habere ilişkin detaylar…

Günümüzde birbirinden güzel pek çok oyun bulunuyor. Crackdown serisi de kendisine has bir kitleye sahip oyun serilerinden biri olarak dikkat çekiyor. Bu yıl içerisinde seriye Crackdown 3’ün eklenmesi bekleniyordu. Ancak Microsoft cephesinden gelen açıklama ile bu yıl içerisinde çıkışını gerçekleştirmeyeceği ortaya çıktı.

Microsoft, Crackdown 3 oyununun önümüzdeki yılın Şubat ayında yani 2019’da açıkacağını açıkladı. Bu kuşkusuz çok uzun bir süre ve oyuncular bundan memnun olmayacaktır. Yine de beklemekten başka çare yok gibi gözüküyor. Crackdown 3 hakkırnda E3 2018 esnasında yeni bir tanıtım sergileneceğini düşünüyoruz.

Microsoft, ilk tanıtımı bundan tam dört yıl önce 2014 yılında gerçekleştirmişti. Yani Crackdown 3 defalarca ertelenen bir oyun oldu. Bu da oyuncuların sinirlenmesinin altında yatan haklı bir neden. Crackdown 3 o kadar  çok ertelendi ki tabiri caizse yılan hikayesine dönmüş durumda.

Xbox One platformunda devrim olacağını iddia ediyor

Microsoft, Crackdown 3 oyununun Xbox One platformu için adeta bir devrim niteliğinde olduğunu ısrarla ifade ediyor. Bu ısrar da oyuncuların heyecanını daha çok arttırıyor. Xbox One için özel olarak sunulması beklenen Crackdown 3, bu kadar beklentiye değecek mi bekleyip göreceğiz.

Etiketler: ,
Bethesda Mikro Ödemeler Konusunda Geri Adım Attı
Sadece 70 Dolarlık Kavisli Telefon: Intex INFIE 3
LG Ünlü ZKW Şirketini Satın Aldı
Lenovo Moto Z Play Reset Atma İşlemleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)