Counter Strike: GO Haritaları Yeni Güncellemeyle Değişti

Fahri Gün 05 Eki 2018 Oyun 383  0

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından Counter Strike: GO değiştirildi. Yapılan yeni güncelleme oyuna yeni özellikler kazandırıyor.

Counter Strike serisi uzun yıllardır oyuncuların en çok sevdiği oyun serilerinden biri. Serinin son oyunu olan Counter Strike: GO, 2012 yılında piyasaya sürülmüştü. Günümüzde çeşitli güncellemelerle iyileştirilen oyun, böylece aradan 6 yıl geçmiş olmasına rağmen hala geçerliliğini korumakta.

Counter Strike: GO için şimdi hazırlanan yeni güncelleme, pek çok haritayı değiştiriyor. Train haritasında yer alan A bölgesindeki patlamış araç parçaları kaldırıldı ve harita biraz daha stabil bir deneyim elde edilebilecek bir hale getirildi. A bölgesinde karakterlerin bomba imha ederken birbirine çarpması gibi sorunların da önüne geçildi.

Nuke bölgesinde yer alan T tarafındaki giriş rampasının koridoru büyültüldü ve böylece oyuncuların daha rahat geçiş yapması sağlanmış oldu. Pek çok oyuncu bu koridorlarda sıkıntı yaşayabiliyordu. Office haritası da değiştirildi ve harita içerisinde pencereler kısmen kırılabilir bir hale getirildi. Öte yandan haritalardaki merdiven tasarımları gözden geçirilerek ufak değişiklikler yapıldı ve böylece pürüssüz bir görünüme kavuşturuldu. SWAT yazısının yerini de FBI yazısı aldı.

Counter Strike: GO, bu değişikliklerle biraz daha iyi bir hale gelmiş oldu. Özellikle yukarıda bahsettiğimiz haritalarda yapılan değişiklikler hoşunuza gidecektir diye düşünüyoruz.

Bioshock The Collection İçin Büyük Bir İndirim Fırsatı Sunuldu
PUBG Mobile UC Satın Alma Rehberi
Bu Fiyata Daha İyi Oyun Yok ! The Witcher 3 İndirime Girdi
NBA 2K21 18 Şubat’a kadar büyük bir indirime girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)