Clash of Clans

Clash of Clans Videosu Kullanıcıları Şaşırttı

ibrahim KIZILIRMAK 06 Ağu 2017 Oyun 1.226  0

Supercell tarafından yayınlanan Clash of Clans oyunu, mobil dünyanın en beğenilen oyunlarından biri olmayı başarmıştı. Mobil oyun dünyasının başarılı yapımlarından biri olarak gösterilen Clash of Clans oyunun hala milyonlarca kullanıcısı olduğunu da biliyoruz. Yayınlanmasının üzerinden neredeyse 5 yıl geçmiş olan oyunun tüm bu yapısıyla beraber 5.yıl için özel kutlamaları da gündeme gelmeye başladı. Kutlamalar için özel bir etkinlik yapılmayacak olsa da Clash of Clans yapımına 5.yıla özel güncellemeler gelebileceği de açıklandı. Yeni güncelleme sonrasında gelecek yenilikler neler şu an bilmiyoruz ama paylaşılan bir video şimdiden kafaları karıştırmayı başarmış durumda.

Clash of Clans İnşaat Sistemi Değişebilir

5.yıla özel olarak yayınlanan videoyla beraber Clash of Clans oyununda inşaat sisteminin değişeceği vurgulanıyor. Videoda oyun içerisinde inşaatçı olarak bildiğimiz karakterin inşaat kulübesi önünde kulübenin yıkılışını izlediği görülüyor. Ayrıca videoda inşaatçı sisteminin değişeceğine yönelik açıklamalarda dikkat çekiyor. Sistemin nasıl değişeceği konusunda henüz yeterli bilgi yok. Fakat tahminlere göre yeni inşaatçı sisteminin dönüşümlü olarak değişebileceği görülmekte. Bu sistemle beraber kullanıcıların inşaat kulübesini belli aralıklarla yeniden kurması gibi bir durumun söz konusu olabileceği belirtiliyor.

İnşaat kulübesinin her seferinde yeniden kurulmasıyla beraber oyunun biraz daha zorlaşacağı fikrinin de ortaya çıktığını söylemek yanlış olmaz. Fakat oyuncuların bu durumu nasıl karşılayacağı konusu soru işareti olarak kalmakta. Tüm bunlar için Clash of Clans yapımında inşaat kulübelerinin nasıl bir değişim alacanın resmi olarak açıklanmasını beklememiz gerekiyor.

Strateji oyunları içerisinde en önde gelen serilerden biri olarak değerlendirilen oyunun yeni güncellemesinin ne zaman geleceği konusunda da bir açıklama yapılmış değil. Güncelleme için sürüm notları yayınlandığında tüm bu detayların belli olacağını göreceğiz. Sistem değişikliği yapılırsa da bu şekilde öğrenmemiz mümkün olacak.

Days Gone PC Sürümü İncelemesi
FIFA 21 için muazzam indirim!
Alanında En Popüler Oyun Olan ETS 2 İndirime Girdi
Play Store Platformunda Ülke Değiştirme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)