Çıkışı 2022 Yılına Ertelenmiş Olan PlayStation 5 Oyunları

Fahri Gün 04 Eki 2021 Oyun 320  0

Bu yazımızda bu yıl içerisinde piyasaya sürülmesi beklenmekte olup çıkışı 2022 yılına ertelenmiş olan PlayStation 5 oyunlarına değinmekteyiz. İşte detaylar… 

PlayStation 5 konsolu geçtiğimiz yıl piyasaya sürülmüş olup hala stok sorunlarıyla boğuştuğunu biliyoruz. Konsol için bu yıl piyasaya sürülecek olan pek çok video oyunu da 2022 yılına ertelendi. Yeni yazımızda bu oyunlardan bazılarına sizler için değiniyoruz. 

Gran Turismo 7 

Gran Turismo serisi yarış oyunları arasında son derece popüler bir seri olup, 2021 yılının son çeyreğinde Gran Truismo 7 oyununun piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Ancak oyuna ilişkin olarak sürpriz bir erteleme açıklamasında bulunuldu ve sonuç itibariyle oyun 4 Mart 2022 tarihine ertelendi.  

GhostWire Tokyo 

Bu oyunun 2021 yılında piyasaya sürülmesine kesin gözüyle bakılsada yapılan bir açıklama her şeyi değiştirdi. Geliştirme süreci aksayan oyun bu sebeple 2022 yılının ilk aylarına ertelendi. Oyun ilk etapta PlayStation 5 için piyasaya sürülecek olan yaklaşık bir yıl sonra da Xbox Series X ve S tarafına gelmesi bekleniyor.  

God of War: Ragnarok 

PlayStation tarafının en güçlü oyunlarından biri olarak kabul edilen God of War: Ragnarok, muhtemelen final etabı olacak ve bu bağlamda God of War serisi için ayrı bir öneme sahip olup, oyuncular tarafından çok büyük bir merakla bekleniyor. Ancak oyuna ilişkin ertelenebileceğine yönelik haberler bulunuyordu ve bu gerçekleşmişti. 2022 yılına ertelenen oyunun 2023 yılına bile ertelenebileceğine dair spekülasyonlar bulunuyor. 

Etiketler:
Oyunlarda Başarım Sistemi
Hogwarts Legacy: Secrets of the Restricted Section Tam Çözüm
Starfield Hileleri
Oyun Dünyasında Kapalı Beta Süreci Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)