CD Media Bir Kez Daha Türkiye’ye Geliyor

Fahri Gün 24 Nis 2018 Teknoloji 493  0

 CD Media, Nintendo ile bir kez daha Türkiye pazarında yerini alıyor. Bundan sonra Türkiye pazarında Nintendo etkisi epey artacak. İşte ayrıntılar…

Nintendo Türkiye pazarına ilk olarak 2004 yılında katıldı. Fakat ardından 8 yıl sonra Türkiye pazarından çekildi ve yaklaşık 6 yıldır bu pazarda yer almıyor. Nintendo tarafından son zamanlarda ortaya atılan önemli adımlar ise Türkiye’den de yakından takip ediliyor. Özellikle Nintendo Switch ürünü son zamanların en sevilen ürünlerinden biri olarak dikkat çekiyor.

2016 yılında karşımıza çıkan Nintendo Switch ürünleri pratiklik ve yenilik anlamında adeta bir Japon harikası olarak sunuluyor. Nintendo Switch ürünleri kısa zamanda benimsendi. Bunda önemli oyunların bu konsol için özel olarak çıkmış olmasının da payı büyüktü.

Nintendo Switch ürünü Türkiye pazarında bulunabilsede Nintendo markasının Türkiye pazarına dahil olmaması, Türkiye’de aktifliğini altı yıldır sonlandırması önemli bir mevzuydu. CD Media, tekrar Türkiye pazarına dahil olmaya karar verdi. Bu kararın ardından artık gözler Nintendo adı altında sunulacak yeni projelere çevrildi. Karar CD Media CEO’su tarafından açıklanırken, yakında İstanbul’da yeni bir Nintendo ofisinin açılacağı ortaya çıktı.

Söz konusu projelerde Türk kullanıcıların ortaya koyacağı katılım son derece önemli olacak. Türk kullanıcılar ürünlere büyük bir ilgi gösterirlerse Nintendo da ağırlığını hissettirecek.

Etiketler: ,
FPS Ölçmek İçin Kullanabileceğiniz Programlar
İnternete Bağlı Cihaz Sayısının Artması Güvenlik Riskini de Arttırıyor
Docx Uzantılı Dosyayı Açma Yöntemleri
Adobe Reader Benzeri Ücretsiz PDF Uygulamaları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)