Bu Fiyata Daha İyi Oyun Yok ! The Witcher 3 İndirime Girdi

Fahri Gün 13 Şub 2021 Oyun 156  0

The Witcher 3 video oyunu aldığı yeni indirimle beraber son derece uygun bir fiyattan satılmaya başlandı. İşte konuya ilişkin ayrıntılar…

Video oyunlarından The Witcher 3’ün piyasaya sürülmesinin üzerinden uzun süre geçmiş olmasına rağmen yerini doldurabilecek nitelikte oyun hala çıkmadı. The Witcher 3 piyasaya sürüldükten sonra zaman içerisinde oyun için özel DLC içerikleri sunulmuştu ve böylece daha da iddialı bir hale bürünmüştü. DLC’lerin ve ana oyunun bulunduğu The Witcher 3 GOTY sürümü çok büyük bir indirim aldı. İndirimin adresi ise Steam oldu.

Steam’de 14,99 TL’ye düştü

Normal fiyatı 74,99 TL olan The Witcher 3 Game of the Year Edition sürümü, %80 oranında büyük bir indirim aldı ve böylece fiyatı kısa bir süreliğine 14,99 TL’ye indi. Oyun Pazartesi akşamına kadar bu fiyattan satılmaya devam edecek. GOTY sürümün normal sürümden farkı hem ana oyuna hem de tüm DLC ve güncelleme içeriklerine sahip olması. Bu bağlamda en avantajlı paket olarak karşımıza çıkıyor.

Bu fiyata böyle bir oyun yok!

The Witcher serisini oynamış ve bitirmiş bir yazar olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki yalnızca 14,99 TL ödeyerek alabileceğiniz bu kadar iyi bir oyun yok. The Witcher 3 GOTY sürümünü aldığınız zaman gerek grafikleri , gerek oynanışı ve gerekse hikayesi son derece iyi olan bir yapım sizleri bekliyor olacak. Yaklaşık 300 saat süren bir oyun deneyimi yaşayabileceksiniz. Açıkçası fiyatını oldukça hak eden bir oyun ve bu bağlamda henüz oynamadıysanız indirimi kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Yeni haberlerimiz için takipte kalın!
Etiketler:
Alanında En Popüler Oyun Olan ETS 2 İndirime Girdi
Play Store Platformunda Ülke Değiştirme Yöntemi
Pawn of the Dead İncelemesi
Little Nightmares 2 İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)