Bu Ay Android 10’a Yükseltilecek Olan Samsung Akıllı Telefonlar

Fahri Gün 03 Ağu 2020 Mobil 361  0

Yeni yazımızda bu ay içerisinde Android 10 güncellemesi alması beklenen Samsung akıllı telefonları derliyoruz. İşte ayrıntılar…

Samsung şirketi akıllı telefon kategorisinin en popüler markalarından biri olup ülkemizde de epey popüler bir şirket. Samsung telefonlarda Android işletim sistemi kullanılıyor ve son Android sürümlerinden biri olan Android 10’un hangi Samsung telefonlara ne zaman ulaşacağı merak ediliyor. Yaşanan son gelişmeler Ağustos ayında Android 10 güncellemesini alacak olan Samsung telefonları gözler önüne seriyor.

Ağustos ayında Android 10 Güncellemesi Alması Muhtemel Samsung Marka Telefonlar :

  • Galaxy M10
  • Galaxy J4
  • Galaxy J8
Aynı zamanda Galaxy Tab S4 ve Galaxy Tab A tabletlerinin Ağustos ayı içinde Android 10 yükseltmesini alması bekleniyor. Böylece Samsung’un Ağustos ayı içerisinde iki tablete ve üç telefonuna Android 10 güncellemesini yayınlayacağını söyleyebiliriz.

Android 10 yavaş yayılıyor

Bilindiği gibi Android 10 işletim sistemi artık yerini yavaş yavaş Android 11’e bırakmakta. Bu bağlamda Samsung’un artık cihazları için Android 10 güncellemesi yayınlama sürecini tamamlaması bekleniyor. Samsung, Ağustos ayında mevzu bahis beş cihaza bir aksilik olup güncelleme gelmediği taktirde tepkiyle karşılaşabilir.
Etiketler: ,
Oppo Reno 6 ve Reno 6 Pro Karşılaştırma
Oppo A11s Özellikleri Belirlendi
Realme 8s 5G ve 8i’nin Özellikleri Belli Oldu
Redmi Note 8 Pro ve Note 9 Pro Android 11 tabanlı MIUI 12.5 güncellemesi aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)