Bluboo S3 Batarya Performansıyla Parmak Isıtıyor

Fahri Gün 10 Haz 2018 Mobil 288  0

Akıllı telefon kategorisindeki rekabet kızışıyor. Bilinmedik markalar çok büyük ataklar yaparak ön plana çıkmaya başladı. Şimdi de Bluboo S3 akıllı telefon sahip olduğu  fonksiyonlarla amiral gemisi katili olmaya aday.

Amiral Gemisi Katili terimini teknoloji haberlerini düzenli olarak takip ediyorsanız muhakkak duymuşsunuzdur. İşte Bluboo S3 için de tam da bu yakıştırmayı yapabiliriz. Popüler bir marka tarafından ortaya konulmasada bu telefon sahip olduğu üstün performans ve fiyatıyla pek çok amiral gemisinin geri planda kalmasını sağlayabilir.

Aliexpress internet sitesi üzerinde 199.99 Dolar yani 850.69 TL fiyat etiketiyle satılan Bluboo S3, özellikle batarya performansıyla binlerce TL para ödediğimiz Samsung, Apple gibi markaların telefonlarını geride bırakmayı başarıyor. Bluboo S3 modelinin özellikle hızlı şarj olma özelliği çok etkileyici. Telefon çok çabuk bir şekilde şarj oluyor ve tamı tamına 8500 mAh pil gücüne sahip. Günümüzde 4000 mAh ve üzeri bataryalar bile yeni yeni yaygınlaşmaya başlamışken bazı Çinli üreticilerin bu denli büyük bataryalar ile gelmesi dikkat çekiyor.

2160x1080p çözünürlüklü 6 inç büyüklüğünde ekrana sahip olan Bluboo S3 akıllı telefonu, tam üç sim kart destekleyerek önemli bir avantajın sahibi. Modelde MTK CPU yer almakta ve toplam üç kamerası bulunmakta. Arka kısmında çift, ön kısmında ise bir adet kamera mevcut.  Android işletim sistemi kullanan model, Aliexpress üzerinden alındığında Türkçe dil desteğiyle kullanılabiliyor.

Etiketler:
Mi Note 10 Artık Türkiye’de!
Samsung, Akıllı Telefon Satışlarında Anavatanında Farkı Açıyor
Nokia, Android Güncellemelerine Hız Kazandırdı
Realme 5S Akıllı Telefonu Piyasaya Sürüldü

Yorum Yapmayı Unutmayın :)