Bilgisayar Sistemi Toplamak Artık Kabusa Dönüştü

Fahri Gün 10 Nis 2018 Bilgisayar 565  0

Kullanıcılar bilgisayar toplamak konusunda artık çok çekimser. Peki ilerleyen süreçte bu konuda neler yaşanabilir? İşte bu konuda sizler için hazırladığımız güncel bilgiler…

Son zamanlarda grafik kartı pazarında bir değişim söz konusu ve bu değişimin bilgisayar sistemi fiyatlarına da ciddi ölçüde etki ettiğini söyleyelim. Olayı güncel gelişmelere göre değerlendirdiğimiz zaman grafik kartı fiyatlarının bir süre daha düşmesinin olası olduğunu belirtebiliriz. Yani grafik kartları şu an hala normalin üzerinde fiyatlardan satılıyor. Bu sebeple biraz daha düşmesi olasıyken beklemek gerekiyor.

Öte yandan çok yakında Amazon gibi dünya devi markaların Türkiye pazarına resmen dahil  olacağını, şu an Amazon resmi Türkiye internet sitesinin ve kargo sistemlerinin hazırlandığını belirtelim. Şu an Amazon yurt dışından Türkiye’ye ürün satmasına rağmen inanılmaz bir ilgi var ve bilgisayar donanımları genelde Türkiye’deki perakende satış mağazalarına göre daha hesaplı oluyor. O yüzden Türkiye’ye geldiklerinde durumun biraz daha kullanıcı avantajına olması gerekiyor. En azından biz öyle umuyoruz.

Öte yandan RAM, işlemci gibi diğer önemli donanımların fiyatlarının da şu an Türkiye’de oldukça yüksek olduğunu unutmamak gerekiyor. Netice itibariyle kullanıcılar sistem toplamak için rüzgarın tersine dönmesi için bir süre daha beklemeli.

Etiketler: ,
MacOS Cihazda Ekran Görüntüsü Alma Yöntemi
Bilgisayar Üzerinde Basitçe Çizim Yapabileceğiniz 5 Çizim Programı
Uygulama Düzgün Başlatılamadı 0xc0000005 Hatasını Çözme Yöntemi
Samsung Tablet Kategorisinde Dikkat Çeken Bir Başarı Daha Yakaladı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)