Beyond a Steel Sky İçin Beklenen Duyuru Yapıldı

Fahri Gün 27 Mar 2019 Oyun 130  0
Bir süredir oyuncuların heyecanla beklediği nostaljik tarzdaki video oyunu Beyond a Steel Sky resmen duyuruldu. Üstelik bu yıl içerisinde satışa çıkarılacağı açıklandı. Beyond a Steel Sky oyununu ortaya koyabilmek için efsanevi sanatçılardan Dave Gibbons ile anlaşan Revolution Software, 90’ların klasik distopik atmosferine vurgu yaptığı yeni oyunuyla bizlerle.

Yapay zekanın büyük tehlikesi!

Beyond a Steel Sky oyununda yapay zeka dünyaya hakim oluyor ve hikaye bunun üzerine şekilleniyor. Ancak oyun karamsar bir yapıya sahip değil. Beyond a Steel Sky’ın mizahi yönü de bulunuyor. Açıkçası Revolution Software bu konuda zaten aşina olduğumuz bir marka. Yeni oyununda da mizah öğelerine yer verecek olması sevindirici.

4K desteği olacak

Beyond a Steel Sky’ın kısıtlı sandbox dünyada geçeceğini de ifade edelim. Oyun her ne kadar çizgi roman tarzında grafiklere sahip olsada yüksek grafik çözünürlüğünde oynamak isteyen oyuncular için 4K ve HDR desteğinin sunulmuş olduğunu belirtelim. Oyunun tam olarak çıkış tarihi şu an için belli değil ancak bu yıl içerisinde resmen satışa çıkarılacağını söyleyebiliriz. Elbette büyük bir aksilik olmadığı taktirde.
Sniper Ghost Warrior 3’e Dair Büyük Bir Kampanya Başladı
The Crew 2 Büyük Bir İndirim Aldı
Chernobylite İncelemesi
Luigi’s Mansion 3 Detaylı İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)