Bettlefleet Gothic: Armada 2 PC Çıkış Tarihi Belli Oldu

Fahri Gün 31 Ağu 2018 Oyun 539  1

Battlefleet Gothic: Armada 2 oyununu PC platformu için çıkışını gerçekleştirecek. Oyun Ocak ayında çıkacak. 

Önümüzdeki aylarda yeni bir strateji oyunu daha çıkışını gerçekleştirecek. Bettlfleet Gothic: Armada 2 oyunu, önümüzdeki Ocak ayında resmen satışa sunulacak. Açıklanan verilere göre oyunun resmi çıkış tarihi hakkında net bir bilgi yok ancak çıkış yapacağı ay belirlendi. Ocak ayı içerisinde resmen oyuncularla buluşacak.

Bettlefleet Gothic: Armada 2 oyunu şu an Steam platformu üzerinde ön sipariş aşamasında. Yani oyunu şimdiden alabiliyorsunuz. Geliştirici ekip oyun henüz ön sipariş aşamasındayken alınsın diye yüzde 10’luk bir indirim uygulamış. Normal fiyatı 140.00 TL olan Bettlefleet Gothic: Armada 2, aldığı yüzde 10 indirimle 126.00 TL’den satılıyor. Oyunun tam sürümü resmi olarak piyasaya sürüldüğünde bu ufak indirim oranının da ortadan kaldırılması bekleniyor.

Oyunda birbirinden farklı uzay savaş araçları deneyimleyebileceksiniz ve aksiyon dolu savaşların içerisine girebileceksiniz. Toplam 5 farklı dil seçeneğine sahip olan Bettlefleet Gothic: Armada 2, güçlü atmosferi ile oyuncuları cezbedeceğe benziyor.

Oyunun sistem gereksinimleri henüz açıklanmadı. Ancak görüntülere göre sistem gereksinimleri  çok yüksek olmayacak.

Oyun için bir tanıtım videosu da yayınlandı. YouTube üzerinden yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

İnternet Kafelerin Vazgeçilmez Oyunları
Steam’de Oyun Oynamadan Kart Elde Etme Yöntemi
Bir Kez Daha Oynamak İsteyeceğiniz 5 RPG
Çıkışı 2022 Yılına Ertelenmiş Olan PlayStation 5 Oyunları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)