Babalar Günü İçin Alınabilecek Teknolojik Hediyeler

Fahri Gün 12 Haz 2019 Teknoloji 226  0

Eğer babanız bir teknoloji tutkunuysa ona Babalar Günü’nde teknolojik hediyeler alabilirsiniz. Yeni içeriğimizde her bütçe için uygun olabilecek Babalar Günü için özel teknolojik hediyeleri derliyoruz.


Babalar Günü ülkemizde de kutlanmakta ve bu yıl da Babalar Günü’ne epey az bir zaman kaldı. Eğer babanıza biraz daha farklı bir hediye almak, klasik hediyelerden sıyrılmak istiyorsanız size güzel önerilerimiz var. Babanız eğer teknolojik cihazlardan hoşlanıyor, onları kullanmayı seviyorsa bu ürünleri kullanabilirsiniz.


Xiaomi Mijia LF Magic Touch Terapi


Bu alet babanızın gün içerisindeki tüm yorgunluğunu atabilmesini sağlayan bir masaj aletidir. İşten yorgun argın gelen bir baba için bir masajdan daha iyi hiçbir şey yoktur. Bahsettiğimiz Xiaomi Mijia LF Magic Touch masaj aleti farklı modlara sahiptir ve 4 saate kadar masaj yapabilir.


F310 Gamepad


Babanız bir oyun tutkunuysa ona kaliteli bir gamepad alabilirsiniz. Örneğin Logitech’in F310 modeli son derece sağlam bir gamepad olup babanızın yıllarca yeni bir gamepada ihtiyaç duymamasını sağlayacaktır.


Xiaomi Mijia Su Geçirmez 3 Bıçaklı Elektrikli Tıraş Seti


Bu traş setinin fiyatının biraz yüksek olduğunu belirtelim ancak babanızın çok uzun süre yeni bir traş makinesine ihtiyaç duymamasını sağlayacaktır. Su geçirmez elektrikli, 3 bıçaklı yapısı ve kullanılan malzemeler bakımından uzun ömürlü bir makinedir.


JUO Araç Içi Telefon Tutuculu Şarj Cihazı


Babanız araba kullandığı sırada telefonunu şarj etmek isterse JUO araç içi telefon tutuculu kablosuz şarj cihazları ile bunu kolayca yapabilir. Bu cihazlar 4 inçten 6.5 inçe kadar tüm akıllı telefonlar için destek sağlamaktadır.

Etiketler:
Samsung, Kenya’ya 1000 adet tablet bağışında bulundu
Amper Hesaplama Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Para Kazanmaya Yarayan Uygulamalar
LED ve LCD Arasında Bulunan Farklar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)