Atlas Çıkış Tarihi Hakkında Yeni Gelişme

Fahri Gün 21 Ara 2018 Oyun 447  0

Merakla beklenen video oyunlarından Atlas’ın çıkış tarihi bir kez daha ertelenmişti. Oyunun artık bu akşam kesin olarak çıkış yapması bekleniyor.

Grapeshot Games tarafından ortaya konulan Atlas isimli video oyunu hakkında daha önce pek çok kez çıkış tarihi verildi. Ancak geliştirici şirket çıkış tarihini her defasında erteleyerek oyuncuların epey tepkisini çekti.

Korsan temalı video oyunları eskisine nazaran değer kazanmaya başladı. Özellikle de multiplayer odaklı pek çok yeni korsancılık oyunu piyasaya sürülüyor. Atlas da bunlardan biri olacak. Geliştirici ekip daha önce çıkış tarihini 13 Aralık olarak açıklamış, ancak daha sonra 19 Aralık tarihine ertelemişti. 19 Aralık tarihinde ise bu kez 21 Aralık’a ertelendi. Dolayısıyla oyunun bu akşam artık çıkış yapmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Atlas, hava değişim döngüleri, savaş dinamikleri, güçlü ses efektleri ve diğer pek çok mekaniği ile kaliteli bir oyuna benziyor. Aksiyon dolu bir evrende geçecek olan bu MMO, deniz ve kale savaşlarıyla karşınıza farklı içerikler de çıkaracak.

Elbette korsancılık oyunlarının olmazsa olmazı bulunmayı bekleyen gizli hazinelerdir. Atlas oyununda pek çok gizli hazine keşfedilmeyi bekleyecek.

Atlas Sistem Gereksinimleri:

  • İşlemci: Intel Core i5 2400 veya eşiti AMD
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 770 veya eşiti AMD
  • Depolama Alanı: 100 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7 64 Bit
Etiketler:
Alanında En Popüler Oyun Olan ETS 2 İndirime Girdi
Play Store Platformunda Ülke Değiştirme Yöntemi
Pawn of the Dead İncelemesi
Little Nightmares 2 İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)