Asus ZenWatch 2 için Android Wear Güncellemesini Ne Zaman Yayınlayacak?

ibrahim KIZILIRMAK 03 Tem 2017 Teknoloji 625  0

Asus ZenWatch 2 saatleri bir süredir yerinde saymaya başladı. Tasarımlarıyla en başarılı akıllı saat modellerinden biri olsa da Asus ZenWatch 2 serisinin teknik özellikleri kısmında bir türlü beklenen destekler gelmedi. Üstelik sadece Asus ZenWatch 2 modelinde değil bunun yanı sıra bir seri sonra gelen modellerden biri olan Asus ZenWatch 3 modelinde de aynı tek düze sistem dikkat çekiyor.

Bu sorunu çözebilmek için markanın, Android Wear 2 güncellemesini yayınlaması bekleniyordu. Fakat beklenen haber bir türlü gelmedi. Asus ilk yaptığı açıklamada Asus ZenWatch 2, sonrasında da Asus ZenWatch 3 modeli için Haziran ayı içerisinde güncellemeler yayınlayacağını belirtmişti. Android Wear 2.0 işletim sistemi güncellemesi için artık sayılı günler kaldı derken, şimdi ise bir erteleme haberi daha geldi.

Asus ZenWatch 2

Asus ZenWatch 2 Güncellemesi Gelmeyebilir

Yapılan son açıklamalara göre Asus ZenWatch 2 modeli için geliştirilme aşamasında olan Android Wear 2.0 işletim sistemi, bir süre daha akıllı telefonlara eklenmeyecek. Bunun yerine sistem düzenleme güncellemesi yapılması bekleniyor. Belki Asus ZenWatch 2 modelinin sistem güncellemesi almaması beklenen bir gelişme olabilir ama Asus ZenWatch 3 modeli için de güncellemenin erteleneceği açıklandı. Yeni seri için güncellemenin gecikeceğinin ortaya çıkması Asus akıllı saat satışlarını da etkileyecek gibi gözüküyor. Android Wear 2.0 güncellemesinin ne zaman geleceği ise merak konusu.

Signal Nedir? Signal Hakkında Bilinmesi Gerekenler
iOS’ta Gereksiz Dosyaları Temizleme Yöntemleri
250 TL Bütçeyle Alabileceğiniz Hoparlörler
Office Dosya Düzenlemeleri iOS Üzerinde de Ücretsiz Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)