Assassin’s Creed Black Flag Gold Edition Fiyatı 10 Dolara İndi!

Fahri Gün 08 Nis 2024 Oyun 95  0

Steam üzerinde yeni bir indirim fırsatı meydana geldi. Assassin’s Creed Black Flag Gold Edition yapımının fiyatı yüzde 70 oranındaki indirimle birlikte yalnızca 10 Dolara indi.

Video oyunu dünyasında zaman zaman dikkate değer indirimler meydana geliyor ve bunları sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Bu sefer de Assassin’s Creed Black Flag Gold Edition video oyunu için gerçekleştirilen indirim haberinden bahsedeceğiz.

Günümüzün popüler video oyunu mecralarından olan Steam üzerinde pek çok video oyununa erişme şansınız bulunuyor. Steam her ne kadar günümüzde Dolar sistemine geçmiş olsada bazı video oyunlarını normalde olduğundan çok daha uygun fiyatlardan satın almanız mümkün olmaktadır. Bu bağlamda Assassin’s Creed Black Flag Gold Edition ile ilgili olarak da dikkatinizi çekebilecek nitelikte bir indirim meydana geldi.

Assassin’s Creed Black Flag Gold Edition yüzde 70 indirim aldı

Normal fiyatı Steam üzerinde 31,99 Dolar olan ve böylece fiyatı 1000 TL’nin üzerinde olan Assassin’s Creed Black Flag Gold Edition paketi için yüzde 70 oranında indirim gerçekleştirildi ve bu sayede paketin fiyatı 330 TL seviyesine indi.

Paketin içerisinde Assassin’s Creed Black Flag ana oyunu ve ana oyun için çıkan üç DLC bulunuyor. Bu bağlamda geniş çaplı bir Assassin’s Creed Black Flag deneyimi elde etmek adına gerçekleştirilen indirimden yararlanabilirsiniz.

Etiketler: ,
GTA 5’de Arabanın Üstünü Açma Yöntemi
Assassin’s Creed Shadows Artık Sipariş Verilebiliyor!
Ghost of Tsushima’nın PC’ye Gelmesine Saatler Kaldı!
Meşhur Savaş Oyunu Battlefield 1 Büyük Bir İndirime Girdi!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)