Arsenal Demon Çıkışını Gerçekleştirdi

Fahri Gün 14 Eyl 2019 Oyun 397  0

Nostalji temalı oyun Arsenal Demon resmen çıktı. Ancak ilk etapta Demo sürüm olarak kendisini gösterdi. Çok yakında tam sürümün de yayınlanması bekleniyor.

Arsenal Demon oyunu gerek grafikleri gerek oynanış stili gerekse ses efektleriyle oldukça nostaljik bir havaya sahip. Blast Programming’in geliştirdiği oyun, Demo sürüm olarak ilk defa çıkışını gerçekleştirdi.

8 Ekim’de Tam Sürüm Çıkıyor

Oyun demo sürüm olarak çıkmış olsada tam sürümün çıkış tarihi 8 Ekim olarak açıklandı. Dolayısıyla asıl deneyim 8 Ekim günü başlayacak. Oyuncular 8 Ekim 2019’dan itibaren oyunu indirip oynamaya başlayabilecek.

Aksiyon temalı, tek oyunculu

Aksiyon temalı bir yapım olan Arsenal Demon, bilgisayar platformu için özel olarak geliştiriliyor ve tek oyunculu bir oynanış yapısına sahip. Şu an için yalnızca İngilizce dil seçeneği ile kendisini gösteren oyun için Türkçe yama çıkıp çıkmayacağı meçhul.

FPS bakış açısı

Oyunda karakterin 4 farklı silah modeli kullanabildiğini ve 5 farklı güç kaynağına sahip olabildiğini belirtelim. Oyundaki rakipler ise 8 farklı tarzda. Oyuncu elindeki silahla karşısına çıkan düşmanları birer birer indirmeye çalışacak. FPS bakış açısıyla oynanacak olan oyunun satış tarafında başarılı olup olmayacağı merak konusu.
Etiketler:
Oyunlarda Başarım Sistemi
Hogwarts Legacy: Secrets of the Restricted Section Tam Çözüm
Starfield Hileleri
Oyun Dünyasında Kapalı Beta Süreci Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)