Arma 3 Contact DLC’si Tanıtıldı!

Fahri Gün 25 May 2019 Oyun 277  0

İlk piyasaya sürüldüğü zamandan bu yana geliştirici ekibin epey üzerine düştüğü Arma 3, Contact isimli yeni bir ek içerik daha alıyor.

PC için ilk çıkış yaptığında özellikle güçlü grafikleri ile bir hayli taktir toplayan Arma 3, döneminin en gerçekçi grafiklerine sahip oyunlarından biri idi.

Yeni genişleme paketi çıkıyor

Bundan yıllar önce piyasaya sürülmesine karşın günümüzde hala geçerli grafiklere sahip olan Arma 3, geliştirici ekip tarafından çok uzun süredir itinayla takip edilip yeni güncellemelere, genişleme paketlerine yer veriliyor.

25 Temmuz 2019’da çıkacak

Oyuna yakında bir genişleme içeriği daha eklenecek. Söz konusu içeriğin ismi Contact olacak. Arma 3 Contact DLC’sinin 25 Temmuz 2019 tarihinde piyasaya sürüleceği açıklandı.

Oyun indirimli bir şekilde satılıyor

Arma 3 hali hazırda indirimli bir şekilde 53.99 TL fiyat etiketiyle satılmakta olup DLC içeriği Contact ta büyük olasılıkla ücretli olarak satılacak.

Nadbor’da göreve çıkıyoruz

Contact içeriğinde Livonia’nın Nadbor bölgesinde görevlendirilen bir asker olarak oynayacaksınız. Bu içerik, normal oyuna nazaran gerilim ve kaosun hakim olduğu bir yapıda olup, oyunun yalin halindeki gibi devasa haritalara sahip olacak. Oyunda toplam 5 yeni silah ve yeni çatışma sahneleri bulunacak. Oyuncular için ücretsiz bonus içerikler de aktif hale getirilecek.
Etiketler: ,
Evdeyken Oynayabileceğiniz Web Tabanlı Oyunlar
Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)