Apple, RED Ürünlerini Elden Geçirdi

Fahri Gün 01 Ara 2019 Mobil 152  0

Apple, RED ürünleri ile alakalı olarak yeni bir çalışma içerisine girdi. Bu doğrultuda pek çok değişiklikte bulundu.

Akıllı telefon alanında her ne kadar bazı eleştirilere maruz kalsada bir gerçek var ki Apple hala en güçlü şirketlerden biri. Gerek kendisine has teknolojiler sunması gerekse sürekliliği sağlaması ile beğenilen markalardan biri olan Apple şimdi de RED ürünlerini yenileyerek iddiasını arttırmak istemekte. Bu doğrultuda şirket iPhone 11 akıllı telefonlarına yönelik olarak yeni RED ürünlerini sundu.

AIDS hastalarına bağış

Apple RED kapsamında tamamen kırmızı tonlarına hakim olan aksesuarlar ile teknolojik ürünler satışa çıkarılmakta. RED ürünlerinin bir özelliği de RED kapsamındaki ürünlerden birini satın aldığınız zaman verdiğiniz ücretin bir kısmının AIDS hastalarına destek olması açısından Apple tarafından bağışlanmasıdır.

iPhone 11 RED fiyatı

iPhone 11 (RED) ve iPhone XR PRODUCT ( RED) modelleri satın alınabilmekte. Her iki model de tamamen kırmızı kasaya sahip. RED ürünleri hakkında fiyatlar iPhone 11 RED için 7.299 TL, iPhone XR RED için ise 6.499,00 TL olarak belirlenmiş durumda.

RED deri kılıfları

RED kapsamında kılıflar da satın alınabilmekte. Örneğin iPhone 11 Pro Max modeli için deri kılıflar sunulmasının yanı sıra iPhone 7 Plus gibi nispeten daha eski telefonlar için de kırmızı deri kılıflar üretiliyor. iPhone 7 ve iPhone 8 için sunulan deri kılıf 329 TL, iPhone 11 Max ve Pro modelleri için ise 379 TL’den satılıyor.

Silikon kılıflar biraz daha ucuz

Dileyen kullanıcılar silikon kılıfları da tercih edebilir ancak deri kılıflarla pek de bir fiyat farkının olmadığını belirtmek gerekli. Mesela iPhone 11 Pro MAX ve Pro modellerinin silikon RED kılıfları 299 TL’den satılmakta. Az da olsa daha ucuz olduğunu söyleyebiliriz.

Spor Loop RED

Apple aynı zamanda RED kapsamında Spor Loop kordon ve direkt spor kordonlar da satıyor. Örneğin Apple Watch Spor Loop 329 TL fiyat etiketine sahip.
Etiketler: ,
2000 – 2500 TL Arasında Bütçeyle Alınabilecek Telefonlar ( Eylül 2020)
Meizu 18 Hakkında Yeni Detaylar Belli Oldu
En İyi Selfie Kamerasına Sahip Akıllı Telefonlar (Eylül 2020)
iPhone iOS Jailbreak Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)