Apple iPhone 5s ve 6 İçin Güncelleme Yayınladı

Fahri Gün 07 Kas 2020 Mobil 318  0

Apple şirketi yazılım güncellemelerine tam gaz devam ediyor. Gelen bilgilere göre şirket iPhone 5s, iPhone 6 gibi artık epey eskiyen telefonlarına güncelleme yayınladı.

Teknoloji şirketlerinden Apple akıllı telefon ve tablet kategorisinde en popüler markalardan biri ve bunu yazılım konusunda ayrıcalıklı olmasına ve sunduğu desteğe borçlu. Apple’ın iOS işletim sistemi iPhone telefonlarda eskisinden yenisine yaygın olarak kullanılıyor.

Güncelleme gelen telefonlar:

Apple, bu sefer de iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone Mini 2, iPhone Mini 3 ve birinci nesil iPhone Air cihazları için güncelleme paylaştı. Söz konusu güncelleme iOS 14.2.9 yapı numarasıyla karşımıza çıkıyor.

Performans iyileştirmeleri sunuyor

iPhone 14.2 sürümünü resmi olarak yayınlayan Apple, iPhone 6 ve daha öncesinde sunulan bazı akıllı telefonlar için paylaştığı güncellemeyle taktir topladı. Çünkü söz konusu güncellemenin performans iyileştirmeleri sunduğuna da dikkat çekildi ve eski telefonları için böyle bir güncelleme sunuyor olması memnuniyetle karşılandı.

TV modellerine de güncelleme geldi

Apple, TV modelleri için de 8.4.3 yapı numarasına dayanan bir yazılım güncellemesi yayınladı. Bu güncelleme de çeşitli optimizasyonları ele almakta. OTA üzerinden yayınlanan güncellemenin kısa süre içerisinde tüm telefonlara ulaşması bekleniyor.
Galaxy Z Fold 2 için yeni One UI güncellemesi çıktı!
Galaxy A01 İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Android Disk Temizleme İşlemleri
Galaxy Xcover5 Hakkında Heyecan Verici Gelişme!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)