Apple Arcade Nedir Ne Değildir? İşte Ayrıntılar

Fahri Gün 21 Eyl 2019 Oyun 216  0

Apple Arcade abonelik servisi son zamanlarda bir hayli dikkat çekti. Peki bu abonelik servisiyle ilgili olarak bilinmesi gerekenler nelerdir? Yeni içeriğimizde detaylarıyla değiniyoruz.


Apple Arcade, iPhone, Apple TV, iPad ve MAC üzerinden erişim sağlanabilen bir oyun abonelik servisidir. Arcade aboneliğini kullanan kullanıcıların bir avantajı, servisi kullanırken herhangi bir reklamla karşılaşmamaları olacak. Arcade üzerine App Store üzerinden de ulaşılabilecek.Apple Arcade’in kendisine has bir kütüphanesi bulunacak ve bu kütüphanede oyun biriktirilebilecek.


Arcade Türkiye Abonelik Ücreti


Apple Arcade servisi ülkemizde de kullanıma sunulmakta olup 34,99 TL aylık abonelik ücreti bulunuyor. Ancak isteyenler bir ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilecek ve bu bir ayın sonunda servise abone olup olmamaya karar verebilecek. Kullanıcılara ücretsiz deneme imkanının sunulmasının oldukça hoş olduğunu söyleyebiliriz. Ancak Apple bu bir aylık süre içerisinde kullanıcıları etkilemeyi başaramazsa işi zor.

Apple Arcade geçtiğimiz günlerde KONAMI, Gameloft, Klei Entertainment gibi önemli oyun geliştiricilerinin oyunlarını yayınlayacağını ifade ederek dikkat çekmişti.
Etiketler:
Siege Survival : Gloria Victis Nasıl Bir Oyun? İnceleme
Biomutant İncelemesi
Snopy Direksiyon Seti Tavsiyeleri
The Elder Scrolls Serisinde Muazzam Bir İndirim Var!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)