Anthem Yeni Oynanış Görüntüleri Yayınlandı

Fahri Gün 02 Eyl 2018 Oyun 262  0

Merakla beklenen oyunlardan Anthem için yeni oynanış görüntülerini içerisinde barındıran bir tanıtım videosu yayınlandı. Aynı zamanda demo çıkış tarihi de belli oldu. 

2019 yılının başında birbirinden güzel pek çok oyun piyasaya sürülecek. Anthem oyunu da bunlardan biri olacak.

Electronic Arts tarafından yayıncılığı üstlenilen Anthem oyunu hakkında yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. Söz konusu oynanış görüntüleri oyunu bekleyenler için epey heyecan uyandırıyor.

Anthem oyununun demo sürümünün çıkış tarihi  1 Şubat 2019 olarak açıklandı. Böylece oyuncuları test etme imkanı doğacak. Oyun Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için piyasaya sürülecek.

İşte YouTube platformu üzerinde yayınlanan, oynanış görüntülerinden oluşan iki buçuk dakikalık tanıtım videosu şu şekilde:

Yayınlanan video oyuncuların iştahını epey kabartıyor. Çünkü grafiksel olarak son derece gerçekçi ve renkli görüntülere sahip. 2019 yılının en iyi grafikli oyunlarından biri olacak gibi gözüküyor.

Frostbite 3 ile geliştirilmekte olan oyun hakkında artık son evreye gelindi. Oyun bir aksilik olmadığı taktirde açıklanan çıkış tarihinde oyuncularla buluşacak. 1 Şubat 2019 olarak açıklanan demo sürümden sonra 22 Şubat 2019 tarihinde de oyunun tam sürümü çıkışını gerçekleştirecek.  Oyuncuların demoya erişebilmek için ön siparişi gerçekleştirmesi gerekiyor.

Etiketler:
The Crew 2 Büyük Bir İndirim Aldı
Chernobylite İncelemesi
Luigi’s Mansion 3 Detaylı İncelemesi
Path of Exile İçin Mobil Sürüm Geliyor

Yorum Yapmayı Unutmayın :)