Android ve iOS Cihazlarda Yararlanabileceğiniz 5 Zil Sesi Yapma Yazılımı

Fahri Gün 28 Eyl 2022 Mobil 349  0

Bu içeriğimizde hem Android hem de iOS işletim sistemli cihazlarda kullanabileceğiniz 5 zil sesi yapma yazılımına değiniyoruz. İşte ayrıntılar…

Telefonları özelleştirmek için kullanılabilecek unsurlardan birisi zil sesi belirlenmesi olup, kendi zil sesinizi yapmak istiyorsanız da kullanabileceğiniz pek çok program bulunmaktadır. Şimdi sizler için hem Android hem de iOS cihazlara yönelik olarak kullanabileceğiniz zil sesi yapma ve aynı zamanda kırpma, birleştirme gibi işlere yaramakta olan uygulamalarına değineceğiz:

Ringtone Maker: create ringtone

İndirme sayısı 50 milyonun üzerinde olan bu uygulama ile pek çok farklı ses dosyalarını kesip zil sesi, alarm sesi veya bildirim sesi yapma imkanınız var. Bunun için zil sesi haline getirmek istediğiniz müzik dosyasını uygulamada açmalısınız.  Ardından istediğiniz kısım gelince Başlat butonuna dokunun ve yeterli bulduğunuz kısımdan sonra Bitir butonuna dokunarak zil sesinizi hazır hale getirin.

Audio MP3 Cutter Mix Converter

Kullanıcılara zil sesi yapma uygulamasından da fazlasını sunmakta olan Audio MP3 Cutter Mix Converter programı AppzCloud Technologies tarafından geliştirilmiştir ve 10 milyondan fazla indirme sayısına sahiptir. Ses kesme işlemlerini ve daha fazlasını yapabileceğiniz uygulamada benzer formatta olan birden fazla ses dosyasını birleştirip üzerinde düzenlemeler yapma imkanınız bulunmaktadır.

Zil Sesi Kesici & MP3 Yapımcısı

İndirme sayısı 5 milyonun üzerinde olan bu program, sade ve basit bir arayüz sunmasıyla öne çıkmakta olan bir zil sesi yapma uygulamasıdır. GentleMan Dev Studio tarafından geliştirilmiştir. MP3, WAV, AAC, AMR ve bunun gibi çeşitli formatlara sahip olan ses dosyalarını açarak istediğiniz kısmını kolayca kesmenizi ve böylece zil sesi haline getirmenizi sağlamaktadır.

Ringtones Maker: the ring app

Geliştiricisi Sujuan Chen olan bu program, yalnızca 20 MB boyutuna sahiptir. Bu bağlamda son derece düşük boyutlu olan bir uygulama olarak öne çıkmaktadır. Cihazlara uyumluluk konusunda da başarılı olan program aracılığıyla hassasiyetle kesme v.b. işlemleri yapabilmeniz mümkün. 

Ringtones: Ringtone Maker

Bu uygulamanın geliştiricisi TwinBit Ltd olup, iTunes hesabınızda yer alan dosyaları kırparak zil sesi haline getirmenizi, kendi sesinizi kaydedebilmenizi, video dosyaları içerisinde müzikleri çıkarabilmenizi, ses arşivinden yararlanmanızı veya kendi arşivinizi oluşturmanızı sağlamaktadır.

Etiketler: , ,
Instagram Sohbet Arka Planını Değiştirme Yöntemi
Threads Uygulamasında Video İndirme İşlemleri
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)