Android Telefonunuzda Kullanabileceğiniz İkon Paketleri

Fahri Gün 09 Tem 2019 Mobil 203  0

Android işletim sisteminde ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz ikon paketleri bulunuyor. Yeni içeriğimizde bu ikon paketlerinden bazılarını örnek olarak paylaşıyoruz.


Akıllı telefon kategorisinde en çok kullanılan işletim sistemi olan Android’de yararlanabileceğiniz ikon paketlerinin neler olduğu hususuna değiniyoruz. İşte Android ikon paketleri…


Scoro


Bu yazılım ikon tasarımlarında yer alan kalın çizgiler ile akıllı telefonunuzdaki görüş seviyesinin daha iyi bir hale gelmesine imkan vermektedir. Sahip olduğu renk paleti ile de eğlenceli bir hava yakalayabilirsiniz.


Evelo


Bu yazılım ile ikonlarınıza güzel bir hava katabilirsiniz. Şirin ikonlar ile özellikle genç kullanıcılar için değerlendirilebilecek olan Evelo’nun normal fiyatının 3,89 TL olduğunu ancak zaman zaman ücretsiz olarak da elde edilebildiğini belirtelim.


Retom


Göz yormayacak, hafif ve kararında ikonlar için tercih edilebilecek olan Retom’un normala fiyatı 3,99 TL olup kampanya dönemine denk gelince mevzu bahis tutar ödenmeden de alınabilir.


Bemmer


Bu uygulama koyu bir renk paleti isteyenler için tercih edilebilir. Özellikle gölgeli tasarımlardan hoşlanan kullanıcılar Bemmer’a bir şans vermeli. Bemmer ile telefonunuzu daha etkileyici bir hale getirebilirsiniz.


Momber


Bahsedeceğimiz bir diğer ikon paketi ise Momber. Bu ikon paketi retro renklerdeki ikon tasarımlarını karşınıza çıkarmakta. Aynı zamanda fosforlu ve en azından Bemmer’a göre nispeten açık tonlamalarıyla da dikkat çekmekte.
Etiketler:
Galaxy M51 One UI Güncellemesi Ülkemizde Aktif Oldu
Telefonlarda Kullanabileceğiniz En İyi Fit Yaşam Uygulamaları
Apple iPhone 5s ve 6 İçin Güncelleme Yayınladı
Ekim Ayının En Güçlü Telefonu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)