Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar

Fahri Gün 23 Kas 2020 Oyun 540  0

Yeni yazımızda Android işletim sistemli akıllı telefonlarda oynayabileceğiniz bağımsız yapımcısı olan ücretsiz oyunlara değiniyoruz. İşte detaylar…


Android akıllı telefonlarda oyun oynama alışkanlığı her geçen gün daha fazla artıyor. Peki Android işletim sistemli akıllı telefonlarda oynanabilecek bağımsız yapımcıya sahip video oyunları hangileri? İşte yeni yazımızda o oyunlara değiniyoruz.


Seashine


Küçük bir denizanasını yönettiğiniz bu oyun en enteresan bağımsız mobil oyunlardan biri. Parmağınızla minik canlıyı hareket ettirmenizle ilerlediğiniz oyunda okyanus içerisinde yer alan mağaralarda yaşamakta olan yolculukta denizanası için enerji toplamanız gerekmekte. Bir süre sonra karşınıza yıldızlar çıkıyor ve yıldızları toplayıp bonus puan topluyorsunuz.


Drag’n Boom


Minik bir ejderhayı kontrol ettiğiniz oyunda büyük alev topları atan minik ejderhanızı ekranın sol tarafındaki bölümle havada tutmaya çalışmaktasınız. Her ne kadar kontrolleri basit gibi gözüksede aslında zor ve kontrollere alışabilmek için bir süre oynamanız gerekiyor.


Oddman


Mobil oyunlardan bazıları epey eğlenceli olduğu kadar bir hayli sinir bozucudur ve aslında onu eğlenceli kılan da bu sinir bozucu zor özellikleridir. Oddman video oyunu yüksek tempolu bir suma güreşi oyunu olup her bölümde karşınıza çıkan karakterleri oyun dışına çıkarabilmeniz gerekiyor.


Time Locker – Shooter


Tarz itibariyle basit bir mobil oyun olan Time Locker Shooter , Unity motoruyla hayata geçirilen bir kutup ayısını kontrol ettiğiniz ve ilerleyen bölümlerde farklı hayvanları da açıp kontrol edebildiğiniz bir oyun. Farklı ve basit bir mobil oyun arayanlar için değerlendirilebilir.


Tiny Robots


Üç boyutlu bir bulmaca oyunudur. İzometrik yapıdaki haritalarda ipuçlarını bulabilmek için geçidi açmanız gerekli. Bir seviyeden sonra zorlaşmaya başlayan oyunda ilk bölümlerde kapıları açmak ise basit. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz güzel mobil oyunlardan biridir.

Etiketler:
Oyunlarda Başarım Sistemi
Hogwarts Legacy: Secrets of the Restricted Section Tam Çözüm
Starfield Hileleri
Oyun Dünyasında Kapalı Beta Süreci Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)