Android Tarafında Tercih Edilebilecek Akıllı Telefonlar

Fahri Gün 17 Eyl 2019 Mobil 264  0

Yeni içeriğimizde özellikle öğrencilerin yararlanabileceği, Android işletim sistemine sahip akıllı telefonları derliyoruz. İşte hazırlamış olduğumuz liste…

Google Pixel 3A


Bu telefon özellikle güçlü kamerası ile dikkat çekmektedir. Yazılım tarafında da Google çıkışlı bir ürün olduğundan son derece iddialıdır. Renkli AMOLED ekran yapısına sahip olan akıllı telefonda orta segmentin iyi, güçlü işlemcilerinden biri olan Qualcomm Snapdragon 670 kullanılmaktadır. Telefonun öne çıkan eksiklikleri ise suya karşı dayanıklılığının bulunmaması.

Nokia 6.1


5.5 inç büyüklüğünde ideal bir ekrana sahip olan telefon, çok büyük ekranlı telefon istemeyenler için oldukça ideal. 256 GB’a kadar genişletilebilir depolama alanı bulunan telefon genel itibariyle performans hususunda oldukça güvenilir ve NFC desteği de bulunması ileriye dönük bir telefon olduğunu gösteriyor.

Nokia 7.1


Cihazın önemli özelliklerinden biri oldukça iyi bir batarya performansına sahip olmasıdır. Aynı zamanda genişletilebilir depolama aygıtına sahip olan cihaz HDR 10 ekran kullanmakta. Nokia, Android güncellemeleri hususunda da oldukça ünlü bir marka ve Nokia 7.1 hali hazırda en çok tercih edilebilecek ürünlerden biri.

Moto G7 Power


G7 Power akıllı telefonu özellikle güçlü bataryası ile dikkat çekiyor. 5000 mAh bataryaya sahip olan telefonda Snapdragon 632 işlemci bulunuyor. Su itici nano kaplamaya sahip olan ürün böylece su geçirmiyor.


Galaxy Note 9


Kuşkusuz ki Samsung akıllı telefon kategorisinin en iyi markalarından biri. Galaxy Note serisini uzun süredir aktif halde tutan Samsung, seri içerisinde Note 9 akıllı telefonuyla ayrıca dikkat çekmişti. Note 9, sahip olduğu yeteneklerle özellikle not almak, çizim yapmak için kullanmak isteyen öğrenciler için dört dörtlük bir ürün. Gerek fantastik süper AMOLED ekranı, gerek su ve toz geçirmezlik sertifikası gerekse Snapdragon 845 işlemcisiyle oldukça iyi bir ürün.
Huawei P50 Pro 4G Teknik Özellikleri Belirlendi
Android Telefonlarda Önbellek Temizliği Yapmak
Xiaomi Mi Mix 4 Gizli Selfie Kamerası İle Gelecek
Galaxy A52 Güvenlik Güncellemesini Hızlıca Aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)