AMD, Andrenalin Edition Yazılımı İçin Güncelleme Yayınladı

Fahri Gün 25 May 2018 Bilgisayar 428  0

Önde gelen teknoloji şirketlerinden AMD, Andrenalin Edition programı için özel bir yazılım güncellemesi yayınladı. Söz konusu güncelleme uygulamanın bilgisayarınızda daha iyi çalışmasına, yeni fonksiyonlar kazanmasına yarıyor.

Andrenalin Edition, AMD grafik kartları kullananlar için sunulmuş özel bir yazılım olarak dikkat çekiyor. AMD grafik kartlarına muhakkak kurulması gereken bu yazılım, performans artışları ve önemli ayarlanabilir fonksiyonlar getiriyor.

Yeni AMD Andrenalin Edition 18.5.1 sürümü yayınlandı ve bu sürümle birlikte pek çok grafik kartında büyük performans artışları olduğu ortaya çıktı. Bunlardan RX Vega 56 grafik kartında yüzde 6’ya kadar performans artışı görülürken özellikle GTX 580 tarafındaki muazzam artış dikkat çekiyor. Açıklanana göre Andrenalin Edition 18.5.1 güncellemesi yapıldığında GTX 580 grafik kartının performansı yüzde 13 yükseliyor.

Andrenalin Edition Hakkında

AMD Andrenalin Edition, geçtiğimiz yılın Aralık ayında piyasaya sürülen, AMD tarafından grafik kartı kullanıcılarına ek bir yardım olması maksadıyla sunulan yeni bir AMD yazılımı olarak dikkat çekiyor. Söz konusu yazılım üzerinde grafik kartınızın performans değerlerini görebiliyor ve performansını arttırabiliyorsunuz. Aynı zamanda oyun için üretilmiş olan grafik kartları ile oyun oynarken Twitch, Facebook gibi platformlarda canlı yayın da yapabiliyorsunuz. Andrenalin Edition size bunun için de yardım ediyor.

Etiketler: ,
Masaüstü Bilgisayarları Aratmayan En Gelişmiş Tabletler
Disk Yazma Korumalı Hatasının Çözüm Yöntemi ( Windows )
Samsung Galaxy Tab S6’nın Lite Sürümü Çıkıyor
Windows 10 Dosya Gezgini Hatasını Çözme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)