Amazon Türkiye Abonelik Ücreti Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Fahri Gün 17 Eyl 2020 İnternet 441  0

Amazon Prime Türkiye aboneliği hususunda ücretle alakalı olarak bilmeniz gereken noktalara değineceğiz.

Pek çok kullanıcı Amazon Prime’ın Türkiye’de aktif hale getirilmesinden sonra abone olmayı düşünüyor ancak fiyat hususunda bazı tereddütleri olduğundan acele etmemeye gayret ediyor.Amazon Prime, açıklanana göre Türkiye üzerinde aylık 8 TL fiyat etiketiyle hizmet gösteriyor. Dolayısıyla Amazon Prime abonesi olmak isteyen ülkemizdeki kullanıcıların 8 TL’lik ödeme yapması gerekiyor.

Ücret kalıcı mı?

Amazon Prime platformundaki 8 TL’lik aylık abonelik ücretinin kalıcı olup olmadığı konusu yani ürcette ileride sürekli bir oynama meydana gelip gelmeyeceği merak ediliyordu. Bu konuda kullanıcıların en azından Amazon cephesinden gelen açıklama dikkate alındığında gönüllerinin rahat olması gerekiyor. Çünkü yapılan resmi açıklamaya göre 8 TL kalıcı ücret ve bu düzeyde kalıp artmayacak.

Ücret avantajını korumayı sürdürecek!

Bu zamana kadar pek çok kullanıcı Amazon Prime üyeliğini yurt dışından oluşturuyordu ve yıllık 120 Dolar ödemek zorunda kalıyordu. Artık ayda 8 TL’ye abone olmak ülkemizde de mümkün ve aynı zamanda kullanıcılara 1 aylık ücretsiz deneme imkanı da sunuluyor.
Etiketler:
Wayfair Hakkında Bilgiler
Google’ın Telefon Dinlemesi Yapmasını Engelleme Yöntemi
Google Haritalar’da Evi Bulanıklaştırma Rehberi
Instagram Görüldü Bilgisini Kapatma Yöntemleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)