Amazon Hediye Kartı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Fahri Gün 01 Kas 2019 İnternet 765  0

Bu içeriğimizde Amazon Hediye Kartı ile alakalı olarak bilmeniz gereken hususlara değiniyoruz. İşte konuya ilişkin detaylar…


Dünyanın en ünlü e-ticaret platformlarından biri olan Amazon’un Türkiye uzantısı da bulunuyor. Türkiye’de Amazon.com.tr uzantısıyla hizmet veren Amazon, Amazon Türkiye’de kredi kartı sorunu yaşayanlar için yeni bir yöntem ortaya koydu. Sunduğu Amazon Hediye Kartı, banka ve kredi kartı olmadan online alışveriş yapma imkanını sağlamakta.

Bakiye ile alışveriş


Amazon Hediye Kartı, amazon.com.tr üzerinden kredi kartsız olarak alışveriş yapılmasını sağlayan Amazon Gift Card olup içindeki bakiye kadar alışveriş yapma imkanına sahipsiniz. Bunun için bakiyeyi hesabınıza aktarıp herhangi bir kredi kartı veya banka kartı bilgisi sunmadan milyonlarca üründen yararlanabiliyorsunuz.

Talep kodu kullanılabiliyor


Amazon tarafından sunulan hediye kartı talep kodunu amazon.com.tr/kullan adresine giriyorsunuz ve hesabınıza bakiye yüklemesi yapıp yeni alışverişlerinizde kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Talep kodu ne kadar süre geçerli?


Bir talep kodu, bakiyeye tanımlandığından itibaren 10 yıl kadar geçerlidir. Talep kodları arasında bakiye transferi yapılmaz.
Etiketler:
Chrome Dosya İndirme Hatasını Giderme Yöntemi
İnternet Tarayıcısına Bulaşan Virüsleri Temizleme Yöntemi
YouTube İzleme ve Arama Geçmişini Temizleme Yöntemi
Instagram’da Yorum Sınırlama Yöntemleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)