Amazon Hediye Kartı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Fahri Gün 01 Kas 2019 İnternet 927  0

Bu içeriğimizde Amazon Hediye Kartı ile alakalı olarak bilmeniz gereken hususlara değiniyoruz. İşte konuya ilişkin detaylar…


Dünyanın en ünlü e-ticaret platformlarından biri olan Amazon’un Türkiye uzantısı da bulunuyor. Türkiye’de Amazon.com.tr uzantısıyla hizmet veren Amazon, Amazon Türkiye’de kredi kartı sorunu yaşayanlar için yeni bir yöntem ortaya koydu. Sunduğu Amazon Hediye Kartı, banka ve kredi kartı olmadan online alışveriş yapma imkanını sağlamakta.

Bakiye ile alışveriş


Amazon Hediye Kartı, amazon.com.tr üzerinden kredi kartsız olarak alışveriş yapılmasını sağlayan Amazon Gift Card olup içindeki bakiye kadar alışveriş yapma imkanına sahipsiniz. Bunun için bakiyeyi hesabınıza aktarıp herhangi bir kredi kartı veya banka kartı bilgisi sunmadan milyonlarca üründen yararlanabiliyorsunuz.

Talep kodu kullanılabiliyor


Amazon tarafından sunulan hediye kartı talep kodunu amazon.com.tr/kullan adresine giriyorsunuz ve hesabınıza bakiye yüklemesi yapıp yeni alışverişlerinizde kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Talep kodu ne kadar süre geçerli?


Bir talep kodu, bakiyeye tanımlandığından itibaren 10 yıl kadar geçerlidir. Talep kodları arasında bakiye transferi yapılmaz.
Etiketler:
Twitter Blue Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Yasal ve Ücretsiz E-Kitap Platformları
Instagram SFS Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Instagram Forstalk Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)