Amazon Anytime Uygulaması Ne Zaman Yayınlanacak?

ibrahim KIZILIRMAK 18 Tem 2017 İnternet 625  0

Sosyal medya uygulamalarına her geçen gün yenileri ekleniyor. Sadece sosyal medya uygulamaları değil bunun yanında anlık mesajlaşma uygulamalarına da bir hayli ilgi gösterilmeye başlandı. Bu alanda ilk akla gelen WhatsApp uygulaması olsa da uygulamanın yeni rakipleri de bir bir ortaya çıkmaya başladı. Son olarak anlık mesajlaşma uygulamasına rakip olarak Amazon Anytime uygulamasının geleceği açıklandı.

E-ticaret sistemleriyle öne çıkan, fakat artık sadece e-ticaret sistemleriyle sınırlı kalmayan Amazon bir bir yeni atılımlarla teknoloji dünyasına açılmaya başladı. Amazon Anytime uygulaması da bu atılımlardan biri olacak. Peki, yeni uygulamanın özellikleri nele olacak?

Amazon Anytime Uygulaması Geliyor

E-ticaret devi yeni uygulamayla beraber bir nevi hepsi bir sistemini kullanıcılara sunmuş olacak. İlk bilgilere göre uygulamanın içerisinde mesajlaşma, GIF oluşturma, fotoğraf paylaşma, görüntülü arama, fotoğraf gönderimi, çıkartmalar kullanmak ve hatta oyun oynamak mümkün olacak. Çok amaçlı bir uygulama olarak karşımıza çıkacak olan Amazon Anytime mesajlaşmayı da çok daha eğlenceli hale getirmiş olacak. Bunun dışında uygulama içerisinde çok daha güvenli bir mesajlaşma sistemi kurulacağı da açıklandı.

Amazon Anytime

Tüm bu özelliklerine ek olarak sesli mesaj gibi ayrıcalıklı özellikleri de bulunacak olan uygulamanın, sadece WhatsApp uygulamasına değil tüm anlık mesajlaşma uygulamalarına rakip olacak özellikleri bulunacak. Anlık mesajlaşma uygulamaları içerisinde yeni bir sınıf oluşturması beklenen Amazon Anytime uygulamasının ne zaman yayınlanacağı konusundaysa henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Hem Android hem de iOS için yayınlanacağı açıklanan uygulamanın yayınlanmasının ardından tüm detayları belli olacak. Şimdilik Amazon tarafından açıklanan bilgiler kadar bir profil oluşmaya başladı. Geri kalan tüm özelliklerin yakın zamanda firma tarafından yapılacak tanıtımla ortaya çıkması bekleniyor. Bunun dışında kalan detayları şimdilik bilemiyoruz.

Opera VPN Çalışmama Sorunu Çözümü
Google Cloud Artık Türkçe Dil Desteğine Yer Vermeyecek
Chrome Tarayıcısında Kullanılabilecek 5 Güçlü Eklenti
Netflix Üzerinde 2020 Yılında En Fazla İzlenen 10 Film

Yorum Yapmayı Unutmayın :)