Alanında En Popüler Oyun Olan ETS 2 İndirime Girdi

Fahri Gün 11 May 2021 Oyun 580  0

Zaman zaman büyük çaplı indirim haberlerini sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Bu sefer de Euro Truck Simulator 2 indirimi haberiyle sizlerleyiz.

Kategorisinde ülkemizde en popüler video oyunu olan Euro Truck Simulator 2, piyasaya sürülmesinin üzerinden uzun yıllar geçmiş olmasına rağmen adeta senelere meydan okuyor. Günümüzde hala büyük bir ilgiyle oynanıyor ve takip ediliyor. Geliştiricisinin de yalnız başına bırakmadığı oyun için sıklıkla yeni güncellemeler eklenerek çeşitli özellikler kazandırılıyor.

Euro Truck Simulator 2, henüz satın almayanlar için büyük bir indirime girdi. Steam üzerindeki normal fiyatı 39,00 TL olan oyun için yüzde 75 oranında indirim gerçekleştirildi ve böylece yeni fiyatı 9,75 TL oldu. Uygulanan indirim fırsatıyla oyun son derece cazip bir hale bürünmüş oldu.

Uygulanan indirim, 17 Mayıs akşamına kadar geçerliliğini koruyacak. Eğer hala Euro Truck Simulator 2 deneyimi yaşamadıysanız bu fırsattan yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Euro Truck Simulator 2 Essentials da indirimde!

Bu arada Euro Truck Simulator 2’nin tüm ek paketlerini içerisinde barındıran Euro Truck Simulator 2 Essentials içeriğinin de Steam üzerinde büyük bir indirimde olduğunu belirtelim. Normal fiyatı 119,00 TL olan paket yüzde 76 indirim uygulanarak kısa süreliğine 28,68 TL’den satılıyor.

Oyunlarda Başarım Sistemi
Hogwarts Legacy: Secrets of the Restricted Section Tam Çözüm
Starfield Hileleri
Oyun Dünyasında Kapalı Beta Süreci Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)