AirPods Güncelleme İşlemleri

Fahri Gün 10 Haz 2020 Genel 331  0

AirPods kulaklıkları nasıl güncelleniyor ? Yeni yazımızda bu konu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. İşte detaylar…

AirPods güncelleme işlemleri manuel olarak gerçekleştirilememektedir. Apple bir güncelleme yayınladığı zaman cihazınızı tekrar şarj aldığınızda veya iPhone telefonunuzun yakınında olduğunda otomatik güncellenmektedir.

AirPods Mevcut Sürümünü Öğrenmek

AirPods cihazınızı şarj kutusuna yerleştirip Ayarlar ekranına girip oradan Genel, sonrasında da Hakkında bölümüne basın. AiPods şarj kutusunun kapağını açıp kapatınca Hakkında bölümünde EID sekmesinin aşağısında AirPods isimli bir sekme açılacaktır. Çıkan sekmeye basıp AirPods cihazınızın sahip olduğu versiyonu görüntüleyebilir, internet üzerinden yapacağınız araştırma ile güncel sürüm olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

AirPods Cihazının Güncellendiğine Emin Olmak İçin Şunları Yapın:

AirPods cihazınızı şarj kutusuna yerleştirip şarj kablosunu takınız. Şablosuz şarj destekleyen bir şarj kutunuz bulunuyorsa şarjda olduğundan emin olunuz. AirPods cihazınızın şarj olduğu yerin yanına iPhone veya iPad cihazınızı koyun ve bir süre bekleyin. Eğer güncelleme varsa bu sırada otomatik olarak yüklenecektir. Yeterki bağlantılar doğru olsun. Bunun dışında yapmanız gereken ekstra bir şey yok.
Google Drive İle İlgili Bilinmesi Gereken Tüyolar
Logitech G430 Benzeri 3 Kulaklık Modeli
Oppo Yeni Şarj Teknolojisiyle Geliyor
Redmi 10s Mor Renk Seçeneğiyle Geliyor

Yorum Yapmayı Unutmayın :)