Age of Empires IV Oyunlarında Büyük Bir İndirim Meydana Geldi

Fahri Gün 26 Kas 2022 Oyun 296  0

Meşhur Age of Empires serisinin Age of Empires IV video oyunuyla ilgili olarak büyük bir indirim uygulandı. Söz konusu indirim Steam üzerinde yer alıyor. İşte habere ilişkin tüm ayrıntılar…

Steam mağazasında zaman zaman büyük çaplı video oyunu indirimlerinin söz konusu olduğunu biliyoruz ve bu indirimlere bir yenisi daha eklenmiş durumda. Sevilen oyunlardan Age of Empires IV için Steam üzerinde büyük bir indirim fırsatı sunuldu.

Age of Empires IV fiyatı 299,00 TL iken %33 oranında indirim meydana geldi ve bu sayede oyunun fiyatı 200,33 TL’ye indi. Böylece Age of Empires IV’ü normalde olduğundan daha uygun bir fiyattan alabildiğiniz gibi, oyun için çıkan Age of Empires IV: Digital Deluxe Edition isimli ek paketi de yine uygun bir fiyattan alabiliyorsunuz. Normal fiyatı 399,00 TL olan paket aldığı %33 oranında indirimle beraber 267,33 TL’den satılıyor. Uygulanan indirim fırsatı 29 Kasım akşamına kadar geçerliliğini koruyacak ve oyun ardından tekrar eski fiyatından alıcı bekleyecek.

Yeni medeniyetlere, yeni haritalara, yeni zorluk seviyelerine sahip olan Age of Empires IV: Anniversary Edition , 4K görsel uyumluk ile görsel açıdan da şölen sunuyor.

Nier Automata Oyununa Yüzde 60 İndirim Geldi
Hellblade Steam’de 3 Dolara Düştü!
GTA 5’de Arabanın Üstünü Açma Yöntemi
Assassin’s Creed Shadows Artık Sipariş Verilebiliyor!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)