AdwCleaner Tanımı ve Kullanımı

Fahri Gün 23 Eyl 2017 Bilgisayar 659  0

AdwCleaner uygulamasının ne olduğunu ve nasıl kullanılabileceğini anlatıyoruz.

AdwCleaner, bilgisayarınızda bulunan zararlı yazılımları temizlemeye yarayan bir programdır. Bu program, normal antivirüs programlarının bulamadığı bazı sorunları bulup düzeltebiliyor. Virüs olarak tanımlanmayan zararlı yazılımların tespitini kolaylıkla yapıp sisteminizi eski haline getirebiliyor. Peki bu programı nasıl kullanacağız?

Bunun için ilk olarak programı güvenilir bir adresten Türkçe sürüm olarak indirin. Türkçe bir panele sahip olduğu için uygulama ile işlemlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. Her ne kadar bazı Türkçe karakterleri çevirmemiş olsada genel itibariyle Türkçe oluşu uygulamayı kullanmanızı çok daha kolay bir hale getirecek. Kullanıma başlamak için uygulamayı açın ve Tara yazılı butona tıklayın.

Ardından uygulama sisteminizde bulunan zararlıları tarayacak ve bulduğunda liste halinde size sunacaktır. Listede temizlemek istediğiniz zararlıları seçip ardından Temizle butonuna tıklayın. Program zararlıları bilgisayarınızdan arındıracaktır. Özellikle adres çubuğunu otomatik değiştiren, tarayıcı ana sayfanızı izniniz olmadan değiştiren zararlılara karşı çok başarılı bir uygulama olduğunun altını çizelim. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanızı da tavsiye ederiz.

Etiketler:
MacOS Cihazda Ekran Görüntüsü Alma Yöntemi
Bilgisayar Üzerinde Basitçe Çizim Yapabileceğiniz 5 Çizim Programı
Uygulama Düzgün Başlatılamadı 0xc0000005 Hatasını Çözme Yöntemi
Samsung Tablet Kategorisinde Dikkat Çeken Bir Başarı Daha Yakaladı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)