250 TL Bütçeyle Alabileceğiniz Hoparlörler

Fahri Gün 31 Ara 2020 Teknoloji 343  0

Yeni yazımızda 250 TL bütçeyle tercih edebileceğiniz en makul bluetooth destekli hoparlörlerin hangileri olduğu konusuna değiniyoruz.

Müzik dinlemek en büyük zevklerden biri ve günümüzde teknolojinin gelişimi ile beraber müzik dinleme eylemini kaliteli hoparlörler ile konforlu ve yüksek ses kalitesiyle gerçekleştirebiliyoruz. Bluetooth hoparlör kategorisinde çok genişi bir fiyatlandırma da bulunmakta olup kullanıcıların bütçelerine göre tercih edebilecekleri çok sayıda ürün bulunuyor. Bu yazımızda biz 250 TL bütçeyle satın alınabilecek olan bluetooth hoparlörlere değinmek istiyoruz.

JBL Go 2

JBL markası ses cihazları konusunda popüler markalardan biri olup JBL Go 2 ürünü ile gerek tasarım gerek kullanışlılık açısından dikkat çekmeyi başarıyor. JBL GO 2 su geçirmeme özelliğine sahip olup aynı zamanda 12 farklı renk seçeneği bulunuyor. Böylece kullanıcılar kendi zevklerine göre 12 renk arasından tercihte bulunabiliyor. Ürün aynı zamanda sahip olduğu teknik özelliklerle de fiyatına nazaran gayet makul seçeneklerden biri.

LG PH1

Yeni nesil farklı bir tasarım yapısıyla karşımıza çıkan LG PH1 isimli Bluetooth Speaker, sahip olduğu LED ışıklı yapısı ile tasarımsal olarak kullanıcıların dikkatini çekebilecek bir ürün. Aynı zamanda şeffaf bir gövde tasarımıyla iç kısımlarını görmeniz için imkan sunan LG PH1 modelinde üzerinde bulunan telefon tuşu ile telefon görüşmesi dahi yapabiliyorsunuz. LG markasının ses konusunda iyi markalardan biri olduğu da biliniyor. PH1 modeli tam şarj edildiğinde üç saat boyunca kesintisiz olarak müzik dinlemeye imkan tanıyor.

Philips BT50B/00

Kablosuz ve şık bir hoparlör arayanların kesinlikle tercih edebileceği bir ürün olan BT50B/00, bilindik Philips kalitesini sunabilen bir bluetooth hoparlör olup gürültü önleme fonksiyonu, pil seviyesi zayıfken bile yüksek sesle müzik dinlemeye imkan tanıması gibi özellikleriyle öne çıkıyor. 250 TL bütçeyle tercih edebileceğiniz en iyi seçeneklerden biri olan BT50B/00 modeli aynı zamanda iPhone, iPod gibi ürünlerle sorunsuz olarak bağlantı kurabilmesiyle de bu konuda kullanıcılara kolaylık sağlıyor.

Abandonware Anlamı ve Hakkında Bilgiler
Analog Cihazlar Hakkında Bilgiler
Motor Yağı Konusunda En Başarılı Markalar
Artırılmış Gerçeklik Tanımı ve AR Kullanılan Oyunlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)