2021 Yılında An Fazla Beklenen Devam Oyunu Niteliğindeki Oyunlar

Fahri Gün 19 Haz 2021 Oyun 308  0

Bu içeriğimizde 2021 yılında piyasaya sürülmesi beklenen devam oyunu niteliğindeki video oyunlarına değiniyoruz. İşte detaylar…

Bu yıl içerisinde pek çok yeni devam oyunu piyasaya sürülecek olup sizler için bu oyunları maddeler halinde açıklıyoruz.

Life Is Strange : True Colors

Aniden doğaüstü yetenekler sergileyen bir kızın hayatını ve çevresindekilerin gösterdikleri tepkileri işlemekte olan oyun, serinin üçüncü devam oyunu olarak kendisini gösterecek. Oyun 10 Eylül 2021 tarihinde piyasaya sürülecek olup çıkacağı platformlar Google Stadia, PC, Xbox Series X – S ve PlayStation 5 olup oyunun yayıncılığını Square Enix yapacak.

Age of Empires IV

Bundan yirmi yıl kadar önce piyasaya sürülen Age of Empires 2 oyunu son derece popüler olmuştu. Şu an seri eski popülerliğinden uzak olsada hala yeni oyunu merak ediliyor. Bu yıl piyasaya sürülecek olan Age of Empires IV oyuncular için yeni bir heyecan tufanı meydana getirecek.

Far Cry 6

Ubisoft’un en önemli oyun serilerinden biri olan Far Cry için bu yıl yeni bir oyun daha piyasaya sürülecek. Yeni oyun Far Cry 6 ismiyle kendisini gösterecek. 7 Ekim 2021 tarihinde piyasaya sürülecek olan video oyunu hem konsollar hem de PC platformu için çıkışını gerçekleştirecek olup, oyun ile ilgili şu ana kadar yayınlanan görseller son derece iddialı geldiğini gösteriyor ve beklentileri yükseltiyor. Bunun altından kalkıp kalkamayacağını ise zaman gösterecek.

Halo Infinite

Popüler oyun serilerinden Halo için çıkan on dördüncü oyun olarak kendisini gösterecek olan Halo Infinite, serinin beşinci ana oyunu olarak çıkacak. Oyun Xbox Series X, S , PC, Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

Lost Records : Bloom And Rage Duyurusu Gerçekleştirildi
Oyunlarda Erken Erişim Versiyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Oyun Kumandaları Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Rainbow Six Siege, Steam’de Büyük Bir İndirime Girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)