2020 En İyi Battle Royale Oyunlar ( Android )

Fahri Gün 24 Mar 2020 Oyun 513  0

2020 yılında en fazla ilgi gören, en iyi Android Battle Royale oyunlarının neler olduğuna bakıyoruz. İşte detaylar…

Battle royale tarzı 2018 yılından beri oyun dünyasında bir akım haline dönüştü. Bu zamana kadar battle royale oyunları kapsamında pek çok yapım piyasaya sürüldü. İlk olarak PC platformunda ünlü olan battle royale tarzı oyunlar çok fazla tutulunca bir süre sonra Android işletim sistemli mobil cihazlar için de çıkmaya başladı. İşte şimdi sizlere çıkan bu oyunlar arasında Android tarafında en fazla sevilenleri bir liste haline getiriyoruz.

PUBG

İlk olarak PC platformu için çıkış yapan PUBG, bir süre sonra Android işletim sistemli mobil cihazlar için de piyasaya sürüldü ve mobil platformda da tıpkı PC platformunda olduğu gibi muazzam bir ilgiyle karşılaştı. Gerek güçlü grafikleri gerekse oynanışıyla günümüzün hem PC hem Android tarafında en fazla oynanan battle royale yapımlarından biridir.

Garena

Aslına bakarsanız Garena, tanınırlık açısından PUBG’inin yanından bile geçemiyor ancak kendisine has özgün unsurlarının bulunması, güçlü grafikleri ve akıcı bir şekilde mobil cihazlardan oynanabilmesiyle taktir edilesi bir oyun ve bizim listemizde yer verdiğimiz yapımlardan biri oluyor. 50 oyuncuya kadar aynı serverde destek sunan Garena, övgüyü hak eden oyunlardan biri.

Knives Out

İndirme sayısı 10 milyonun üzerinde olan Knives Out, özellikle daha fazla şiddet ve kan isteyen, o şekilde daha fazla eğlenen oyuncular için uygun bir yapım. Ancak oyunun başının şu sıralar hilecilerle dertte olduğunu belirtmek gerekiyor. Bekleme sürelerinin de uzun olması önemli bir başka sıkıntısı.

Call of Duty: Mobile

PUBG Mobile’ı geride bırakabilen tek mobil battle royale oyunu olan Call of Duty Mobile, Captain Price, Simon Ghost Riley gibi serinin tanınan karakterlerini içermesi, yeni oyun içi etkinlikler sunması ve battle royale tarzıyla da dikkat çekmesiyle kesinlikle deneyimlenmesi gereken bir yapım.
LoL Maç Geçmişi İzleme Yöntemi
Repack Tanımı Hakkında Bilgiler
Battlefield 1 İçin Büyük Çaplı Yeni İndirim !
Hitman 2 Gold Edition İçin Büyük Bir İndirim Uygulandı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)