2019’da Instagram’dan En Fazla Para Kazanan Ünlüler

Fahri Gün 07 Oca 2020 İnternet 325  0

Geride bıraktığımız 2019 yılında sosyal medya platformlarından Instagram’da en çok para kazanan ünlüler hangileri oldu dersiniz? İşte o liste…

Cristiano Ronaldo

2019 yılında Instagram üzerinde en fazla gelir elde eden isim futbolcu Cristiano Ronaldo oldu. Juventus takımında oynayan Cristiano Ronaldo, gelmiş geçmiş en iyi futbolculardan biri olarak gösteriliyor. Cristiano Ronaldo, futbol hayatında servetine servet katarken aynı zamanda Instagram üzerinde de muazzam bir rakam kazandı. Açıklanana göre Ronaldo, 2019 yılında Instagram sayfasıyla 47,8 milyon dolar gelir elde etti.

Kendall Jenner

Instagram üzerinde 2019 yılında en fazla gelir elde eden ikinci ünlü isim ise Kendall Jenner oldu. Reality show yıldızı ve süper model olan Kendall Jenner, ünlü şirketlerle yaptığı ücretli ortaklıklar sayesinde Instagram üzerinde 2019 yılında 26 sponsorlu gönderi paylaştı. Bu gönderilerin her birinden 600.000 dolar kazandı.

David Beckham

Instagram üzerinden 2019 yılında en fazla gelir elde eden üçüncü isim ise David Beckham oldu. Beckham 2019 yılında 10.7 milyon dolar gelir elde etti. Bu muazzam geliri yaptığı 30 ücretli ortaklık sayesinde kazandı.
Stephen Hawking Kıyamet Teorisi Hakkında Bilgiler
Google’ın Vazgeçilmez Olmasının Sebepleri
E-ticaret Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Kablosuz Ağ Sistemi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)