2017 Yılının En İyi Akıllı Telefonu Hangisi ?

KLavy3 17 Haz 2017 Mobil 923  0

Tüketici haberleri adındaki kuruluş geçtiğimiz yılın en iyi akıllı telefonunu seçti. Piyasada çeşitli akıllı telefonları deneyen kuruluş uzmanlar tarafından test ettiği verilerle geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen en kaliteli akıllı telefonun hangisi olduğunu belirledi.

Geçtiğimiz yılın en iyi akıllı telefon sıralaması yapıldı . En iyi telefon 2017 yılında Galaxy S8 ve S8 Plus olarak seçildi. Taşıdığı özelliklerle piyasa içinde yer alan telefonlara kıyasla üstün özellikleri bulunan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. En iyi telefon 2017 yılında Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus olarak seçildi ve ödüle layık görüldü.

S7 Active  Tüketici Haberleri kuruluşu tarafından uygulanan dayanıklılık testlerinde başarısızlık gösterirken Galaxy S8 serisinin uygulanan testlerde sağlamlığı tescil edildi. Ayrıca LG G6 ile yapılan testlere göre de düşme testlerinde üstün performansıyla dikkatleri çeken Galaxy S8 serisinin alınabilecek darbeler karşısında çok sağlam bir telefon olduğu ortaya çıktı.

Bütün sahip olduğu özelliklerle de diğer ileri seviye telefonlarla kıyaslanan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus rakipleri karşısında üstünlük sergileyerek en ileri seviyede bir telefon olduğunu belgeledi.

Tüketici Haberleri adlı kuruluş geçen yıl en kaliteli telefonun  Galaxy S7 Edge olduğunu onaylamıştı. Bu kuruluş tekrar bu sene de bir Samsung modelini ödüle layık görerek  Galaxy S8 serisinin en üstün özelliklere sahip telefon olduğunu onayladı.

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus akıllı telefonlarının IPhone ‘lara karşı üstün özellikleri:

Samsung ‘un göz dolduran son çıkan modeli Galaxy S8 serisi piyasaya sürülmesinin ardından üstün özellikleriyle dikkatleri üzerinde çekiyor. Acaba bu serinin taşıdığı özelliklerle Note 7 modellerinde yaşanan skandalları unutturarak Iphone karşısında üstünlük sağlayabilecek mi? Samsung Galaxy S8 serisinde bulunan ve Iphone telefonlarda olmayan 5 özellik hakkında bilgi toplayıp yazımızda bunlara yer verdik. Galaxy S8 ‘in sahip olduğu ama Iphone telefonlarda bulunmayan bu özellikler Iphone ‘un son modellerinin Galaxy S8 serisiyle yarışıp yarışamayacağı konusuyla ilgili bilgi sahibi olmamızı sağlıyor.

– Hemen hemen çerçeve barındırmayan bir ekranı bulunan Galaxy S8 ekranında Quad Hd ekranı kullanıyor.

Apple son sürümü olan Iphone S7 Plus ekranında 1080 P çözünürlük özelliğini kullanmış bulunuyor.

-Apple hala Iphone modellerinde büyük tuş özelliğini kullanıyor ve rakibiyle kıyaslanınca kalın çerçeve kullanıyor.

Galaxy S8 ise yüz tanıyabilme özelliğini kullanıyor

-Galaxy S8 serisi telefonlarda çok hızlı bir şekilde şarj edilebilme özelliği bulunuyor.

Apple ise şimdi bile bu özelliği Iphone modellerinde kullanmıyor.

-Kullanıcıları için MicroSG  özelliğini sunmuş olan  Galaxy S8 serisi bu donanımıyla daha  ileri bir seviyede olduğunu kanıtlamış durumda.

Ama Iphone telefonlarda  depo alanının yükseltilebilmesi özelliği son modellerinde bile bulunmuyor.

Şimdiden 2020’nin Enlerine Giren Telefon : OnePlus 8 Pro
Huawei Mate 40 Telefonu Ses Sistemiyle İddialı Geliyor
Nokia 2 , 3 Serisine Hard Reset Atma Yöntemi
Galaxy J6 Plus Telefonunda Ekran Görüntüsü Alma Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)