200 TL Bütçe İle Alınabilecek 5 Etkili Oyuncu Ekipmanı

Fahri Gün 30 Eki 2020 Oyun 388  0

Bu yazımızda 200 TL bütçe ile satın alabileceğiniz 5 nitelikli oyuncu ekipmanını derliyoruz. İşte ayrıntılar…


Oyuncu ekipmanlarının fiyatları giderek yükselmekte. Yine de 200 TL fiyat etiketiyle satın alınabilecek hala etkili oyuncu ekipmanları bulunuyor. Peki söz konusu ekipmanlar nelerdir?


Gate K-Snake rgb Klavye ve Faresi


Klavye, fare ve Bluetooth alıcısını sahip olan Gate K-Snake sahip olduğu RGB aydınlatma seti ile özellikle birden fazla klavye ve fareye uygun fiyata sahip olmak isteyenlerin tercih edebileceği bir set. Özellikle de mobil oyunlarda avantaj sağlamak isteyenlerin kullanabileceği Gate K-Snake kurtarıcınız olabilir.


Logitech G300s Oyuncu Faresi


Üzerinde yer alan programlanabilir butonları, özel hassasiyet ayarları, ele oturan tasarım yapısı ile kullanabileceğiniz etkili bir oyuncu ekipmanı olan Logitech G300s kategorisinde en fazla kullanılan farelerden biri olup markasının Logitech olmasının da bunda büyük bir etkisi bulunmaktadır.


QCY T5 Bluetooth Kulaklık


T5 modelinin 65 ms gecikme süresi bulunmakta olup böylece rekabete dayalı oyunları seven mobil oyuncular ve PC oyuncuları için kullanılabilecek bir ürün. Fiyat tarafında bir hayli rekabetçi olan Bluetooth kulaklık, düşük gecikmeli uygun fiyatlı bir oyuncu ekipmanı arayanların değerlendirmesi gereken aygıtlardandır.


Syrox 30.000 mAh taşınabilir batarya


Syrox tarafından sunulan powerbank, özellikle seyahat yapacak olan oyuncuların yanında taşıması gereken önemli bir cihaz. 3000 mAh batarya kapasitesine sahip olan bir telefonu 10 kez tamamen şarj edebilen Syrox 30.000 mAh bataryasının üzerinde LED ışıklandırmalar da bulunuyor ve böylece ürün daha güzel bir görünümle karşımıza çıkıyor.


SUP 400


Sup 400 bir mobil oyun konsolu olup içerisinde minik boyutlarda ve mütevazi özelliklere sahip 400 farklı oyun barındırmakta. Bu bağlamda çerezlik eğlence arayanlar için değerlendirilebilecek olan konsolu aynı zamanda görüntü birimlerine bağlayarak dev ekranlara da aktarıp büyük ekranda oyun oynama gibi bir imkan da sunmasının dikkat çektiğini belirtmek gerekiyor.

Mafia Trilogy Fiyatı Yarı Yarıya İndi
Dead Cells, Hafta Sonuna Özel İndirim Aldı
FIFA 22 Yılbaşına Özel İndirim Aldı
Steam’de Büyük Kış İndirimi Başladı!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)